wyślij

Dla sprzedających

Sprzedajesz części samochodowe? Zwiększ swoją sprzedaż dzięki platformie ginfor. Serwis ginfor jest całkowicie darmowy! Jeżeli chcesz założyć u nas konto skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza poniżej.

Po przeczytaniu niniejszego artykułu, zapraszamy do działu pomocy sprzedawcy, znajdziesz tam bardziej szczegółowe informacje!

Jak działa serwis Ginfor?

Serwis Ginfor opiera się na współpracy strony internetowej, terminali oraz aplikacji mobilnej. Wygląda to następująco, klient podchodzi do terminalu na giełdzie, wybiera i opisuję część jakiej szuka, natomiast Ty jako sprzedawca odbierasz spersonalizowane zapytanie na swoim Panelu Sprzedawcy (po zalogowaniu na stronie internetowej lub poprzez aplikację mobilną). Jeżeli posiadasz poszukiwaną część, wysyłasz do klienta sms’a poprzez nasz system klikając w zieloną ikonę obok zapytania (opcja nr.1) lub dzwonisz do niego (opcja nr.2) (więcej informacji tutaj).

Odpowiedź sprzedawców

Gdy użyjesz opcji nr. 1, czyli wyślesz do klienta sms’a (z naszego systemu), klient otrzyma następującą wiadomość

sms do klienta

Klient za pomocą mapki która będzie na rozdawanych ulotkach oraz przy terminalu lub korzystając z mapki w internecie dostępnej tutaj trafi do Ciebie.

Nie wprowadzasz w system żadnej bazy części jakimi handlujesz, wybierasz tylko raz części jakimi handlujesz by spływały do Ciebie, zapytania które Cię interesują. By nie czytać zbędnych zapytań.

Ginfor został zaprojektowany tak by jak najmniej angażować czas sprzedawców a dostarczyć im przydatnych funkcji wspomagających sprzedaż części samochodowych. To klient wpisuje zapytanie do systemu!

Wystarczy Ci urządzenie z dostępem do internetu by korzystać z systemu np. komputer, tablet lub telefon. Za pomocą którego logujesz się do twojego konta w serwisie.

Nie musisz kontrolować swojego panelu sprzedawcy non stop, możesz ustawić sobie przypomnienie sms (od ilu zapytań ma przychodzić do Ciebie sms z ilością nieodczytanych zapytań).

W panelu sprzedawcy jest zakładka „wstępne” w której znajdziesz wstępne zapotrzebowanie na części wysyłane przez klientów przed giełdą, zaglądając tam dowiesz się jakie części będą poszukiwane na najbliższym kiermaszu.

Jeśli zależy Ci na szybkim dotarciu do klienta to platforma GINFOR jest dla Ciebie!

Funkcjonalności systemu Ginfor

Udostępniamy Ci następujące funkcjonalności:

 1. Panel zgłoszeń – rozbudowany mechanizm odczytywania i zarządzania zgłoszeniami z terminali.
  • Podział zgłoszeń na dni, w które odbywa się giełda
  • Możliwość dodawania notatek do zgłoszeń.
  • Odczyt wstępnych zapotrzebowań na część w celu zabrania towaru na giełdę
  • Automatyczne aktualizowanie zgłoszeń wg daty i usuwanie starych zgłoszeń.
 2. Darmowy dostęp do smsów, dzięki którym będziesz mógł odpisywać na zgłoszenia bezpośrednio z panelu.
 3. Panel sprzedawcy z edycją kategorii części, które sprzedajesz, wybierzesz raz kategorie części jakimi handlujesz i już zawsze będą trafiać do Ciebie zapytania które Cię interesują. Automatycznie po założeniu konta, są przypisane wszystkie rodzaje części oraz samochody.

System posiada szereg funkcji, nie sposób je tutaj wszystkie opisać.

Dodatki

Otrzymasz od nas tablice z numerem stoiska i sektorem (które pozwolą Cię odnaleźć):

Tablica numer stoiska i sektor

Jak długo za darmo?

Platforma ginfor pozostanie darmowa minimum przez pół roku (liczone od startu systemu), przystępujesz do nas bez żadnych umów, zobowiązań i konieczności wykupienia pakietu płatnego. Jeżeli przez pół roku stwierdzisz że nie chcesz korzystać z systemu konto zostanie usunięte.

Opis panelu sprzedawcy


panel sprzedawcy

kontakt z przedstawicielem

609 44 22 97

* wymagane